Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti

Alibeyköy su kaçağı tespiti 99 TL kızıl ötesi ve radyo frekans dalgaları ile şirketimizden yapılmaktadır. Son teknoloji cihazları olup manyetik dalgalardan gelen sinyalleri verimli şekilde yorumlayacak cihazlara sahibiz ve bu da bizde hasar ihtimalini minimuma indirmek için yeterlidir.

Tesisat Kaçağı

Alibeyköy su kaçağı tespiti 99 TL kusursuz analizleri ile bu sene de göz doldurmaktadır. İstanbul’da aynı tesisat problemlerinden şikâyeti olan sayısız evi ziyaret ettik ve kullandığımız ekipmanların kalitesi ile sorunları, çözüme kavuşturmayı bildik. Uygulamalı olarak örnek bir tesisat kaçağı ve nasıl konuya değindiğimizi anlatmak istiyoruz. Alibeyköy su kaçağı tespiti çalışanlarımız termal kameranın nimetlerinden kaçağın yerinin bulunması kısmında yararlanmaktadır. Kaçağı tespit aşamasında evinizi incelemeye alırız ve boruların geçtiği alanlarda daha yoğun vakalar oluşmaktadır. Mutfak, banyo, tuvalet, lavabo bunlara örnektir ve bazen buradaki tesisat sızıntısı salon, yatak odası, çocuk odası, hol gibi alanlarda damlayacak şekilde de görünmektedir. Bunun sebebi, suyun aralık bulacağı her duvar arkası kanaldan yol alabileceğidir. Evinizde birkaç tane kaçak noktası olabilir ve bunlardan bazıları gizli kaçaklardan oluşabilir. Göz ile görünemeyen fakat duvarı içten çürüten kaçaklar olan lanse edebiliriz.

Alibeyköy su kaçağı tespiti personelimi kalitesi ile sorunu hemen çözmek isteyecektir. Akustik cihaz ile ses taraması yapılır ve kızıl ötesi sinyal gönderiminde bulunan termal kamera ile de duvar arkası boru tesisatı, borudan 1 saniyede geçen su sıcaklıkları, borudan ayrılmalar varsa nerede kümelendiği gibi sorunları hızlıca bulabilmekte ve hasarlı boru tespitini yapmaktayız. Son aşamada ise matkap ile boruyu görür, yapılacaksa yama olmazsa boru değişimi ile işlemleri sonlandırırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55