ümraniye atakent su kaçağı tespiti

Ümraniye atakent su kaçağı tespiti yapan kamera cihazlı su tesisatçı serivsi kırmadan tesisatta su kaçağı bulma arama yapan firma telefonu 0551 231 83 55 dir. Su kaçağı tespiti için gelişmiş kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanmaktayız.

Ümraniye Atakent mah. su kaçağını cihazla bulan tesisatçı servisi 99 TL fiyatla temiz su borusunda ve atık su ( pimaş) kaçaklarını bulup tamir fiyatını yerinde veriyoruz. Tamir için verilen teklif kabul edilirse yapılan yer 1 yıl garantimiz altındadır.

  • Ümraniye atakent su kaçağı cihazlı tesisatçı
  • Ümraniye atakent kameralı tesisatçı
  • Ümraniye atakent cihazla su kaçağı bulma
  • Ümraniye atakent robotlu tesisatçı
  • Ümraniye atakent su kaçağı arızası bulan tesisatçı
  • Ümraniye atakent makineli tesisatçı
  • Ümraniye atakent su arıza bulma makinesi
  • Ümraniye atakent kaçak su bulma tesisatta
  • Ümraniye atakent su kaçağı kontrol yapan ustalar
  • Ümraniye atakent su tesisatı kaçak bulan tesisatçı

Atakent Mah. Cihazla Su Kaçağı Bulma

Ümraniye atakent su kaçağı tespiti kalorifer borusunda kaçak gideri kimyasalı olan firmadır. Kalorifer tesisatı kaçak giderme işleminde zemin, duvar içinde herhangi bir yerde oluşan sızıntı tam olarak tıkayabilen özel bir sıvı kullanmaktayız ve her türlü tesisat için uygundur. Zeminden ısıtmalı kalorifer peteği su kaçırıyor, duvardaki alüminyum, panel petek su akıtıyor gibi sayısız sorunlarda su kaçağı bulan firmalar ekibimizi arayabilirsiniz.

Ümraniye atakent su kaçağı bulma kırmadan kalorifer kaçak gideren servistir. Nasıl yapılır? Öncelikle kalorifer su sızıntısı bulan kameralı robot ile tüm petekler incelenir. Zeminden ısıtmalı tesisat olsa bile fark etmez ve ıslak olan yüzeyler ve sızıntı alanı net olarak görülebilir. Basıncın o anda ne olduğunu inceleriz ve düşük seviyelerde ise tesisatın belirlenen bölgesine su ile seyreltilmiş olarak aktarımından sonra basıncın dengelenmesini gözlemleriz. %99 oranında sızan noktayı kristalleşme ile tamamen tıkayacak ve içinde kalan sıvıyı da nötrleştirme sıvısı ile temizleyip, temiz su aktarımı ile rahat ve suyu akıtmayan tesisatı sizlere sunmak istiyoruz.

Ümraniye atakent su kaçağı tespiti hasar vermeden kalorifer kaçağı durduran servistir. Kaloriferin temiz olması bu sıvının işlem yapması için son derece önemlidir. Kirli petek içi varsa önce temizlenmesini sağlayabilir ve su kaçağı bulan tesisatçı her iki işlemi de aynı gün içerisinde yaparak sorunu kısa vakitte ve garantili olarak ortadan kaldırabilir. Sizde garanti süreli bu işlemleri bizden alarak, petek temizlenme işlemlerinde daha ucuza ve daha fazla ısınmanın anahtarını aralayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55