ataköy su kaçağı tespiti

Ataköy su kaçağı tespiti çalışanlarımız cihaz kalitesi ile kaçak noktasını 12’den bularak, matkap ile delinmesi gereken alanları bir hayli azaltır ve bu da müşterilerimizden olumlu geri dönüşlerin olmasını sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Ataköy Cihazla

Ataköy cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ofisimiz hizmet kalitesine önem verir ve hatalı işlemleri yapmamamız için elimizdeki cihazların kalitesine son derece güveniyoruz. Lavabolar mutfak ve banyolarda bulunur ve bu tesisata bağlanan 3 boru vardır. Temiz sıcak ve soğuk su hattının yanı sıra gider kısmı da kullanılır. Her zaman alt komşunuzun tavanında görünecek şekilde sorun kendisini ifade etmez. Sizin banyo yada tuvalet fayanslarınızın altında da gözükebilir. Peki, bu sorunu nasıl aşabiliriz? Ataköy su kaçağı tespiti birkaç gün değil aynı gün teşhis ve onarım imkânı sunmaya devam ediyor. Lavabo soğuk su hattındaki su sızıntılarını düşünelim ve duvar arkasındaki bu akıntıları çok tiz ve neredeyse hiç gürültü çıkarmayacak şekilde ilerleyebilir. Sorun ne kadar geç fark edilirse, fayansların beton üzerindeki tutunma gücü zayıflayacak ve kenarlardan kırılarak çıkacaktır. Fayansı değiştirmek sonraki aşamadır fakat bizi hemen ararsanız kaçağı tamamen durdurabiliriz. Ataköy cihazlı su tesisatçısı olarak semtimize hizmet vermekteyiz.

Ataköy su kaçağı tespiti teknolojinin son nimetlerini kullanmaya devam ediyor. Akustik cihaz ile kırılan fayans ve aynı banyo içindeki her alan sesler dikkate alınarak hızlıca taranır ve boruda kaçak varsa mikro gürültü çıkartıyorsa bile onu mutlaka göreceğiz demektir. Analiz 15-30 dakika gibi zamanda tamamlanarak ilgili alan işaretlenerek matkap ile delme kısmına geçilir ve çok küçük ise yama ile kapatmayı deneriz, bu mümkün değilse boruyu hızlıca değiştirebilir ve evinizdeki diğer fayansları ve beton kısımları güvene alabiliriz. Ataköy cihazlı tesisatçı olarak semtimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55