güngören su kaçağı tespiti

Güngören su kaçağı tespiti bizi 0551 231 83 55 93 ten arayın. Güngören tespit elemanlarımız son teknoloji elektronik cihazları kullanarak tespit aşamasında garantili ve noktasal olarak işlemler yaparken gereksiz yere duvarlarınızı zedelenmesinin önüne geçer.

99 TL  Kampanya Su Kaçağı Tespiti

Güngören su kaçağı tespiti 99 TL ve kaçak onarım süresinin hızlı olması kadar tamamen durdurulmasından yanadır. Üst komşunun tuvaletinde meydana gelen bir akıntı bir alt kata yani sizin tuvaletinizin tavan bölgesinden başlamak üzere devam edebilir. Buna birkaç sorun destek sağlayabilir. Sifon girdabındaki hasar, taharet musluğundaki kaçak, lavabo sıcak yada soğuk suyundaki sorunlar yada atık hattındaki sızıntılar olarak özetlenebilir. Hepsinin ortak tarafı nemliliği sizin tuvaletinizde artırması, betonu çürütmeye başlamasıdır. Atık hattı ekstradan kötü kokular yayacaktır fakat buna bir “dur” diyebiliriz.Güngören su kaçağı tespiti çalışanlarımız kaçak noktalarını geleneksel değil yenilikçi teknikleri kullanarak ve başarı oranı yüksek olacak şekilde tamamlamaktadır. Bundaki en büyük yardımcımız termal kameradır. Üst komşunuzun tuvaletine ekibimiz çıkar ve orada her alan termal kamera ile izlenir. En büyük artı yönü sinyali duvara gönderir ve röntgenini çekerek LED ekranlı cihazımıza geri yansıtır. Güngören su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak bize ulaşabilirsiniz.

Güngören su kaçağı tespiti hızlı ve yerinde tespitleri ile vaktinizi asla fazla almaz. Ekranımıza geri dönen sinyaller boruları ve kaçak noktalarını, su sıcaklıklarını farklı renkler ile göstererek gereksiz yerlerde matkap uygulaması yapmamızın önüne geçer. Bu durumda hasar azalacak ve kaçak kısımları net şekilde ortaya dökülecektir. 5 dakika içinde matkap müdahalesi biter ve borudaki hasarı ve taşkınları sizde kendiniz görebileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55