Su Kaçağı

Su kaçağı tesisatta meydana gelen görünür veya görünmez beton altı su sızıntıları için kullanılan tabirdir Çözüm Merkezi gizli su kaçaklarının yerini noktasal olarak bulmaktadır. Su kaçağı tespiti için kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanılmaktadır.

Su kaçağı arama işlemi öyle sizin düşündüğünüz gibi 4-5 gün boyunca sürecek sizi çileden çıkartacak olan bir işlem değildir. En azından bizim tesisat firmamızdan yardım alırsanız böyle günlerce sürecek olan bir işlem değildir.

Su Kaçağı Arama Servisi

Birçok kişi tesisat sorunlarının çözümü için yeni yöntemlerin kullanıldığını bilmediği için eski usul yöntemler ile kaçak tespit çalışmalarının yapılacağını düşündüğünden tesisatını kontrol ettirmek istemez. Özellikle eski bir binadan bir ev alan kişilerin mutlaka tesisatlarını kontrol ettirmeleri gerekir. Çünkü bir apartman yapısı içerisinde ne çabuk zarar gören ve eskiyen şey tesisat borularıdır. Siz, aldığınız bu evde bir tadilat işlemi yapacaksanız özellikle banyo, mutfak ve odaların zeminlerine parke döşemesi yaptıracaksanız mutlaka önce tesisatınızı kontrol ettirin. Çünkü yapacağınız bütün bu masraflar yanlış bir tesisatçı çağırmanız yüzünden boşa gidebilir.

Eski bir ev aldığınızda öncelikli olarak ev içerisinde yenilikler yaptırmadan önce tesisatın durumuna bakmak için kaçak tespit çalışması yapan ama son teknoloji cihazlar kullanarak bu işlemi yapan bizim gibi bir tesisat firmasını çağırmanızı öneririz. Tesisattaki kaçak noktalarının kontrolü için kullandığımız cihazlar ile zemin ve duvarlar üzerinde herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadan kaçağın olduğu noktayı tespit edebiliriz. Kaçağı tespit ettikten sonra kaçağın durumuna bakarak gerekirse kırmadan tesisat tamiri yapabiliriz. Ama kaçak noktası oldukça büyük ise o zaman zemin üzerinde veya duvarda küçük bir alanda kırma işlemi yaparak kaçağın olduğu yeri tamir ederek zemini tekrar kapatırız. İşte kısa sürede bu şekilde sorunu ortadan kaldırmış oluruz. Sizde bundan sonra evinizi istediğiniz gibi yeniden yaptırabilirsiniz. Güvenli bir şekilde tesisatınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Su kaçağı arama işlemi için kullandığımız son teknoloji cihazlar ile birlikte alanında uzman olan ustalarımız sizlere tesisat sorunlarının çözümü için yardımcı olmaktadır. Kırıp dökmeden 2-3 saat içerisinde tesisat sorunlarından kurtulmak istiyorsanız mutlaka son teknoloji cihazlar kullanan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pazar günü dahil haftanın her günü sizlere hizmet veren firmamız su kaçağı arama ve sorunun ortadan kaldırılması için sizden sadece 99 TL ile 150 TL arasında bir ücret talep etmektedir.

Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55