yedikule su kaçağı tespiti

Yedikule su kaçağı tespiti ve onarımı için cihazlı tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz. Son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti nokta atışı olarak yapılır.

Yedikule su kaçağı tespiti çalışma sırasındaki deneyimlerimiz eşliğinde devam ediyor. Sayısız bina içinde farklı konularda tesisat sıkıntıları karşımıza çıktı ve onlar hakkında en mantıklı kararları verdiğimizi düşünüyoruz. Sizler için şöyle bir garanti verebiliriz: Eğer tesisat sorunu halen devam edecek olursa bir sonraki gelişimizde ücret talep etmiyoruz.

Termal Kamera ile Su Kaçağı

Yedikule su kaçağı tespiti ekiplerimizce özverili olarak kaçak nedenleri, tespiti, ne yapılması gerektiği konusundaki fikirlerimiz aynı gün uygulanacaktır. Elbette gider ve temiz hatlara ilişkin çok sayıda boru içerisinde ve tabi ki tesisat ünitelerinde sıklıkla karşımıza çıkmaya devam eden bir sorun olduğu açıktır. Şu andaki teknolojilerden bir tanesini sizlere anlatsak ve bazı iş kollarını, nasıl kullandığımızı, nasıl verim aldığımızı bildirsek sanırız biraz daha net bir ifade tarzı oluşturabiliriz. Termal kamera sadece kızılötesi sinyal gönderen ve sert cisimlere çarptığı zaman arkasındaki boru sistemini ve ısı yayılımını cihaza aktaran bir aygıttır. Eğer bir duvarın arkasında sızıntı varsa sıcak veya soğuk borulardan veya atık hatlarından akması o cihaz ile hemen hangisinde gerçekleştiğini bulmaktadır. Örneğin, tuvaletteki gider hattı üst kat komşunuzdan sızdırıyor olabilir. Bu sürekli olmaz ve tesisat kullanıldıkça başınıza gelecektir. Sizde tuvalet tavanında bakarız ve tavana doğru cihazı tutarak oradaki borulardan hangisinde sızıntı olduğunu anlarız. Hiç korkmanıza gerek yok tesisat işlemleri eskiye nazaran artık daha hızlı yapılmakta ve çoğu zaman aynı gün içinde tekrar kullanılabilir hale getirerek sizlere teslim etmekteyiz.

Yedikule su kaçağı tespiti araştırma süresi içerisinde bazen tuvalet kâğıtlarının aşırı şekilde atılmasından dolayı atık hatlarındaki kırılmalar bile bulduğumuz oluyor. Buradaki atık madde temizliği kadar ilgili boru tamiratı içinde desteğimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55