ünalan su kaçağı tespiti

Ünalan su kaçağı tespiti denince akla gelen ilk firma ve googlede ilk çıkan tesisatçı olarak en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edindik. Su kaçağı tespiti noktasal olarak tek fayansta yapılır tamiri ise aynı şekilde fazla bir yer kırılmadan gerçekleşmektedir.

Ünalan su kaçağı tespiti elektronik ekipmanların yararı 3 metre derinlikteki tüm olan biteni anlatacak kadar etkili olup, noktasal tespitin anahtar konumunda olan birkaç cihazı tanıtmak istiyoruz. Su kaçağı tespiti ekiplerimiz tarafından noktasal olarak bulma işlemleri yapılacaktır.

Elektronik Cihazlar ile Tespit

Ünalan su kaçağı tespiti alt komşunuz kapınızı çalıp, tuvaletin tavanından su aktığını söyleyince ilk aşamada panik yapmanız normaldir fakat uzman bir yardımcınız olursa bu sorunu en kısa zamanda yok edebilirsiniz. 24 saat için sızıntıları yok etmemiz mümkündür ve beton yavaşça kuruyacak ve eski haline dönecektir. Sızdıran su basınçtan dolayı gür şekilde su akıtacaktır ve biz bunu ses ölçüm cihazları ile yerini bulabiliriz. Ayrıca başka bir cihaz ile boru zeminde tam olarak nereye döşenmiş olduğunu anlarken, tadilata tüm bu bilgiler ışığında başladığımız için en az hasar garantisi sunuyoruz. Ünalan su kaçağı tespiti çatı katlarında su deposu yada boru hatları olabilir ve patlama yaptığında o bölgede fark edilmesi birkaç saat bile alsa bir hayli ıslanacaktır ve ceremesini çatının altındaki apartman sakini çekebilir. Boru hasarı giderilmeden, beton kurutmaya geçilmesi yanlış olup, tadilattan onarıma kadar sizlerleyiz.

Ünalan su kaçağı tespiti arabanızı sakladığınız garaj kısmında da tesisat bölümleri olabilir ve örneğin bu sistemler göz zevkinizi bozmamak adına duvar arkasına döşenebilir. Sürekli tiz bir şekilde sanki fıskiye hortumu ucundan gelen ses gibi gürültüler eksik olmuyorsa sızıntı olabilir. Diğer belirtiler nemlenme, ıslaklığın sürekli kalması şeklinde gelişebilir ve en son imkânlarımız ve teknolojik aparatlarımız ile destek için buradayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55