balat tesisatçı

Balat tesisatçı ile son teknoloji su kaçağı tespiti cihazları ile ev ve iş yerlerinde oluşan patlak boruları noktasal olarak bulmaktayız. Bulma işlemi bittikten sonra tesisat onarımı için ayrıca fiyat verip onarımını gerçekleştiriyoruz.

Balat su tesisatçı olarak petek temizliği görevimiz ile radyatörün tüm ihtiyaçlarına tek çözüm sunmak istiyoruz. Evdeki makul rakamlardaki ısı değerlerinin her köşeye yayılması normaldir. Fakat peteklerin ısı geçirmesi ve birbiri ile bağlantılı hatlardan akan sıcak su miktarı burada önemli faktöre sahiptir. Kombi kullanıyorsunuz ve yakın olan çok sıcak sonrakiler daha soğuk ve reglaj ayarı da yapılmış düzelmiyorsa bizi şimdi arayın ve petekleri kontrol edelim.

Su Kaçağı Tespiti

Balat tesisatçı ekiplerimizdeki çalışan kaliteli işçi sayılarımız artmaya devam ederken tıkanıklık açma alanında uzmanlaşmaya da emek veriyoruz. Klozet sifonlarının çekilmesinden sonra akan birkaç litre su atıkların küvet dibinden gider içlerine ulaşması için kullanılır. Bazen sifonu çektiğiniz halde su yükselir ve atık içinde dolaşır. Uzunca bir pompa ile bu şekilde sinirli halde klozetteki suyun gitmesini sağlayabilirsiniz. Giden sular ile daha önceden boru içine yerleşmiş farklı maddeler ve çeşitli plastik, metal, taş, toprak gibi artıklar burada ana faktör olabilir. Veyahut çok sayıda ucuz ve sentetik maddelerle dolu olan tuvalet kâğıtlarının kullanılması borularında bir miktar dar olması maalesef tıkanıklığı meydana getirebilir. Biz bu tip sorunlarda kanal çaplarına göre ayarlama yaptığımız kanal açıcı kullanarak etkili şekilde birkaç dakika boyunca cihazımızı çalıştırıyoruz. Sonuç olarak metrelerce daha uzağa ve birkaç defa daha uygulamamız ile hat dışına çıkmasını sağlayabiliriz. Balat su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Balat tesisatçı işlemlerimiz ile emek veren tüm çalışanlarımıza sunduğumuz eğitim olanaklarının karşılığını güven içerisinde ve tam teşekküllü tesisat bakımı olarak almaya devam ediyoruz. Su kaçağı tespiti rezervuar gövdesinden akan sular ile de anlaşılabilir. Zaten su sesleri bu bölgede araştırma yapmamıza neden olacaktır. Temizleme borusuna ait iç kısmında bazı maddelerin olması, kıvrım kısmının fazla olması sorun olabilirken hemen bunu çözüme kavuşturmak için isterseniz ekiplerimiz müdahale edebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55