okmeydanı su kaçağı tespiti

Okmeydanı su kaçağı tespiti ile uzman analizler, hızlı çözümler, bilgileri açıklamadan çekinmeyen ve sorunu, yapılacak eylem ile birlikte açıklayan teknisyenlerimizle tesisatlarınızı uzun süre kullanmak için koruyucu kalkan çekmek ister misiniz?

Su kaçağı tespiti

Okmeydanı su kaçağı tespiti sizin binanızdaki zeminde su kaçağı varsa büyük olasılıkla sizin tesisatınızla alakalıdır. Söz konusu tavandan damlayan su olsaydı, üst komşunuzdaki olasılık artacaktı fakat öyle değil. Tesisatları bazen bilinçsizce ve “ne olacak ki” diyerek kullanabiliyoruz. Örneğin mutfağımızda yemek pişirirken artıkları, çeşitli plastik ve kesici kirli yüzeyler ile birlikte gider içine atmaktan çekinmediğimiz anlar oluyor. Gider kısmında zedelenme meydana getirebilir ve eskiden olsa tüm zemini kırmamız gerekirdi. Lakin artık bu şekilde görevler geride kaldı ve yenilikçi çözümü hemen anlatalım. Okmeydanı su kaçağı tespiti mutfak zeminininiz beton yada fayans ile döşenmiş olabilir ve zeminde ıslaklık fark ettiniz. Kuru bir bez ile sildiniz fakat ertesi gün yine nemli şekilde duruyor. Kaçak maalesef böyle bir şeydir ve temizlemek ile asla geçmez. Kaçağın sebebi olan boruyu bulmamız gerekiyor. Tüm zemine termal kamera tutulur ve en çok ıslaklık nerede var, derecesi ile bulunur. Boruların güzergâhı ile daha gelişmiş bir cihazı da kullanarak sızıntının yeri bulunabilir.

Okmeydanı su kaçağı tespiti öncelikle korkmanıza gerek yok çünkü evinizi asla inşaat alanına çevirmeyeceğiniz. Minimum bir yüzeyde boruya ulaşmak için matkap ile delme operasyonu gerçekleştireceğiz. Ayrıca boru değişimi gerekli ise bu elbette yapılması gerekiyor ve komşularınızı kısa sürede rahatsız ederek, işlemi hızlıca bitirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55