ümraniye tepeüstü su kaçağı tespiti

Ümraniye tepeüstü su kaçağı tespiti çalışanlarımız araştırma sürecinde muhtemel problemleri tespit edecek ve keşif sürecini hızlıca tamamlayacaktır. Şirket personelimizin deneyimleri birkaç senelik değil daha uzun olmakla birlikte tadilat ihtimallerinin düşük olduğunu yada gerçekleşecekse sınırlı ve küçük bir alanda başlayabileceğini biliyor musunuz?

Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye tepeüstü su tesisatçısı elemanlarımız sorunlu tesisat problemini en hızlı ve uygun çözümler ile varsa kaçak kimyasal uygulama yada birebir değişim ile gerçekleştirmektedir. Tesisat içindeki kaçak oluşumunda basıncın etkisi muazzam düzeydedir. Özellikle su kesintilerinin olduğu zamanlara dikkat edin. Boru içinde neredeyse hiç su kalmamıştır ve siz musluğu açtıktan sonra büyük bir gürültü musluktan gelir hemen kapatmak zorunda kalırsınız. Bu basıncın etkisidir ve su yerine hava birikmesinin bir sonucudur. Aynı zamanda tesisat içinde bir hayli baskı oluşturabilir önceden oluşmuş çatlak, kırılma, hasarlı kısımların daha büyümesine neden olabilir. Sonuç olarak komşunuzun suyu tazyikli akarken, sizde çamurumsu ve kirli gibi akmasının dışında daha az su gelmesi şeklinde belirebilir. Bu şekilde sorunlara karşın bizi hemen aramalısınız. Tepeüstü tesisatçı su kaçağı tespitinde son teknolojiyi kullanmaktadır.

Ümraniye tepeüstü su kaçağı tespiti işlemlerimiz sırasında teknolojinin bu seneki geldiği son noktayı kullanmaya devam ediyoruz. Örneğin, gömme rezervuar sistemler görüntü kirliliğini aşmak için beton içinde kalması şeklinde dizayn edilmiştir fakat buradaki sorun betonun kırılması ve oraya ulaşılması şeklinde devam edecektir. Fakat binayı biz inşa etmedik fakat tam olarak yerini bulabiliyoruz. Buradaki faktör suyu takip etmemizdir. Betonun hemen arkasında plastik bir kasa içinde tutulan rezervuarın içindeki suyu hemen bulabiliyoruz ve bunu başarmamızda etken termal kameradır. Sizde sifonu kullandığınız az akıyor yada sifon kullanılan yerde tuhaf bir koku var, duvar ıslak gibi gözüküyorsa hemen bizleri arayın.

Ümraniye tepeüstü su kaçağı tespiti servisimiz alanında uzman ve eğitim alan sertifikalı çalışanlarımız çalıştırılmaktadır. Hizmet garantimiz başarıyı getirecek ve sorunu tekrarlatmayacak türden olacaktır ve faturalı işlemlerimiz ile gelişmiş cihazlarımızı da kullanarak tesisat sıkıntılarını yok etmek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55