anadoluhisarı su kaçağı tespiti

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti firması olarak genelde eski binalarda daha sık karşımıza çıkan bu sorunlara karşı sizlerin yanınızdayız. Önemli olan erken fark etmek ve bizleri aramanızdır. Kaçak olan bölgeyi ve boruyu cihazlarla %100 doğru şekilde bulabiliyoruz.

Su kaçağı tespiti

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti olarak eski usul değil yenilikçi teknikleri kullanıyoruz. Nokta atışı dediğimiz %100 başarılı teknikleri sağlayan cihazımız birkaç tanedir. Örneğin evinizde sıcak su az akıyorsa, su ısıtıcı ünitelerin çalışmasında sorun yoksa bu durumda boruları incelemekte fayda var. Boru içindeki su doluluk oranı maksimum seviyede olması gerekir eğer iç kısmında düşüş olursa ses farklılığı oluşacaktır. Ayrıca kaçak olan bir yeri cihazımız fark ettiğinde o gürültüleri büyüterek teknikerimizi uyarmaktadır. Sıcak su, soğuğa göre daha dikkat edilmesi gereken bir sorundur çünkü betonu daha hızlı çürütür ve 1 saat içinde teşhisi koyabiliriz.  Anadoluhisarı su kaçağı tespiti departmanımız evdeki rutubet ve küf belirtisi, su damlacıkları, boğuk hava gibi belirtiler ile evinize girer girmez kaçak olduğunu anlayacaktır. Fakat geleneksel tesisatçı firmalarımızdan bizim farkımız sorunu cihazlarla tespit etmemizdir. Termal kamera ile belirti olan duvar ve zeminlerde analiz yapılır ve duvar içindeki suyun sıcaklığından hareketle orada boru olup olmadığını bile görebiliriz. Boru yoksa orayı asla matkap ile delmeyiz fakat betonu besleyen hemen yan taraftaki lavabodaki pimaş temiz hattı olduğunu görürsek noktasal yerini buluruz ve orada matkap çalışması yaparız.

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti size bir telefon kadar yakındır ve firmamıza başvurmak için personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55