Su Kaçağı Tespiti En Ucuz Fiyat

En ucuz fiyat Çözüm Merkezi tesisat firmamızda bulunmaktadır. Su kaçağı tespiti için doğru adres tesisatı kırmadan su kaçağını bulan firmamızdır. En son teknoloji makinelerle duvar içerisindeki boruda olan sızıntıyı basınç ölçer cihazımızla bulmaktayız.

Profesyonel tesisatçılarımız sızıntı bulanan boruyu test pompasıyla bulur. Sızıntı olan yer belki üst veya yan komşunuzdan da kaynaklanıyor olabilir. Bunun için gündelik cihazlar işe yaramaz. Elimizde bulunan makinelerle sızıntının sizden mi yoksa komşularınızdan mı kaynaklandığını kısa süre içerisinde bulmaktayız. Tesisata verdiğimiz basınçlı hava sayesinde tesisatta kaçak olup olmadığını bulmaktayız. Bulduğumuz kaçağın onarımını kısa süre içerisinde onarmaktayız. Dilerseniz yirmi yılı aşkın tecrübeli ustalarımıza dilerseniz ise başka firmalara yaptırabilirsiniz. Yaptığımız onarımın 1 yıl garantisini vermekteyiz. Eğer onarımını yaptığımız yer sızıntı yapmaya devam ederse ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. En az hasar ve maliyetle sizlere zorluk çıkarmamak için uğraşmaktayız. Özel kameralı cihazlarımızla problemli bölgeyi zahmetsiz bir şekilde buluyoruz. Gündelik yaşamda her zaman karşımıza çıkabilir. Eski yöntemlerle su kaçağı tespiti yapan firma artık eskide kaldı. Bünyemizde kameralı ve nokta tespiti yapan bütün cihazları barındırmaktayız. İş ahlakı ve tecrübe konusunda en iyi firmalardan biri olduğumuzun garantisi veriyoruz. 10’a yakın aracımızla İstanbul’da hemen her bölgeye 7/24 servisimiz bulunmaktadır. Uzak-yakın farketmeksizin gittiğimiz her yerden aynı ücreti almaktayız ve bütün araçlarımızda son teknoloji cihazlarımızı barındırmaktayız.

Bize tahmini olarak 2-3 saat verdiğiniz zaman su kaçağını istediğiniz şekilde kırmadan bulmaktayız. Herhangi bir sebepten olan su kaçağı keyfinizi kaçırabilir. Ve sızıntının nereden geldiğini ve nereden kaynaklandığını bulamayabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımız son teknoloji cihazlar ile adresinize gelip su kaçağının yerini kırıp dökmeden size en az maliyetle onarımını yapmaktadır.

Su Kaçağında En Ucuz Fiyat Bizde

Su Kaçağı Tespiti En Ucuz Fiyat banyo zeminini olduğu gibi kırmadan su borularını dıştan cihazlar ile analiz etme yeteneğine sahip bir şirkettir. Misyonumuz ticari ve konut binalara zarar vermeden su kaçağı bulan firmalar vasfı ile çok sayıda cihaz araştırması yapmaktır. Su Kaçağı Tespiti En Ucuz Fiyat olarak “su tesisat borularının sızdırdığı nasıl anlaşılır?” sorusuna cevap verelim. Her dairenin en az bir su vanası vardır. Hepsinin kapalı duruma getirildikten sonra birkaç saat beklenmesi özellikle su damlayan borularda azalma olup olmadığı tarafınızca yapılabilir. Ama sizde bilirsiniz de bu suyu içinde tutması gerek borularda bir onarım yapmaz. Bunu yaptıktan sonra bizi arayabilirsiniz veya bir saat gibi zamanda bile ekiplerimiz hemen adreslerinize intikal edecektir. İlk yaptığımız ses dinleme teknolojisi ile dıştan biraz araştırma yapmaktır. Su borularının yerlerini göremiyor olmamız, su seslerini dinleyen cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmamıza asla engel değildir. Su taşma sorunu, sızma yaparken küçük de olsa ses yapar ve akıllı detektörler ile sabitleme yapabiliriz. 10 cm kadar çapa sahip ses dalgasını emerek kulaklığa aktaran ve cihaz ekranı ile analizler yapmamızı sağlayan bu sistemler ile her zaman güvenilir binaları çalışma sonunda teslim edebiliriz.

Su Kaçağı Tespiti En Ucuz Fiyat su borusu patlağı bulma işlemlerinde su kaçağı bulan tesisatçı vasfı ile test pompaları ile sızdırma belirtilerini görebilir. Özelikle bazı şartlarda su borusundaki sızıntı yerlerini ilaç ile kapatma gibi teknikler uygulanmakta ve su borularının yeniden sızdırmaz hale getirilmesi yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Su Kaçağı Servisi TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55